Aktualności

KALENDARZ
P
N

Dołącz do ZASP

Przywileje wynikające z przynależności do ZASP

COVID-19

WSPARCIE PODCZAS PANDEMII

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie wsparcia finansowego dla twórców i artystów w postaci pomocy socjalnej o pomoc mogą się ubiegać artyści i twórcy. Zamieszczamy tutaj informacje, abyście mieli Państwo pewność, że odwiedzając nas, jesteście w bezpiecznym miejscu.

Multimedia

Po godzinach

po godzinach

„Po godzinach”… czyli artyści w czasie wolnym. Malarstwo, muzyka, poezja, proza to tylko niektóre z pasji, które zajmują członków Stowarzyszenia ZASP. I choć często brakuje Im czasu, to jednak nieustająca potrzeba tworzenia nie daje o sobie zapomnieć.

Na niniejszej stronie ujawnimy przed Państwem znane i nieznane pasje ludzi, którzy od wielu lat realizują się na scenie i planie filmowym, a także w pracowni scenograficznej czy studiu nagrań.

więcej

Wspomnienia

02.09.1930 r.
 – 01.12.2022 r.
Z żalem żegnamy zmarłą profesor Krystynę Mazur. Niezrównaną specjalistkę w dziedzinie słowa. Wieloletniego pedagoga Akademii Teatralnej w Warszawie. Od ponad sześćdziesięciu lat członka ZASP - Sekcji Teatrów Lalkowych, później Sekcji Teatrów Dramatycznych. Pani Profesor, będzie nam bardzo brakowało Pani mądrości, taktu, poczucia humoru i serdeczności. Żegnaj Droga Koleżanko!

Patronaty:

Współpracujemy z: