LXIV Zwyczajne Walne Zebranie Delegatów ZASP

Szanowni Państwo,
w związku z nieudzieleniem absolutorium dwóm członkom nierepartycyjnym i jednemu członkowi repartycyjnemu Zarządu Głównego ZASP oraz podjęciem Uchwały o ich odwołaniu z funkcji przez LXIV Zwyczajne Walne Zebranie Delegatów ZASP, w dniu 20 czerwca 2023 r. odbędą się wybory na wakujące miejsca w Zarządzie Głównym ZASP.

Aktualności

KALENDARZ
P
N

Dołącz do ZASP

Przywileje wynikające z przynależności do ZASP

Multimedia

Po godzinach

po godzinach

„Po godzinach”… czyli artyści w czasie wolnym. Malarstwo, muzyka, poezja, proza to tylko niektóre z pasji, które zajmują członków Stowarzyszenia ZASP. I choć często brakuje Im czasu, to jednak nieustająca potrzeba tworzenia nie daje o sobie zapomnieć.

Na niniejszej stronie ujawnimy przed Państwem znane i nieznane pasje ludzi, którzy od wielu lat realizują się na scenie i planie filmowym, a także w pracowni scenograficznej czy studiu nagrań.

więcej

Wspomnienia

06.01.1931 r.
 – 09.02.2024 r.
Pożegnaliśmy Stanisławę Grotowską, realizatorkę i reżyserkę radiową, przez dziesięciolecia związaną z Polskim Radiem, Członkinię ZASP od 1966 roku, w 2014 przyjętą przez Delegatów Walnego Zjazdu do elitarnego grona “Członków Zasłużonych ZASP“.

Patronaty:

Współpracujemy z: