Search
Generic filters
Aktualności

Trwa Festiwal Szkół Teatralnych!

Trwa święto teatralne kipiące emocjami i energią – Festiwal Szkół Teatralnych. Obserwujący wydarzenia: Ewa Leśniak, Marlena Miarczyńsla i Andrzej Chichłowski, obejrzeli już „Hamleta” Szkoły Filmowej w Łodzi, „Pierwsze Razy” i „Moje Serce Mój Lód” AST Kraków/Wrocław oraz „Amatorki” AST Kraków.
W tym roku przeważają przedstawienie performatywne, zawierające głos młodych ludzi na tematy społeczne jak dojrzewanie, miejsce w społeczeństwie, w historii, tego, co w życiu bywa trudne, niekiedy absurdalne.
Reprezentanci ZASP pilnie obserwują wschodzące gwiazdy, dystrybuują ulotki na temat naszego Stowarzyszenia i te dotyczące praw artystów do tantiem. Przed nami kolejne spektakle😍
Trzymajcie kciuki! 🎭❤️
🔹Wszystkie materiały z Festiwalu publikowane są na bieżąco na profilu Festiwal Szkół Teatralnych: facebook.com/FestiwalSzkolTeatralnych
Zachęcamy do obserwowania😊
Związek Artystów Scen Polskich po raz kolejny wręczy nagrody – w tym roku będą to dwie nagrody w wysokości 3000 zł wraz z Plakietkami ZASP (Nagroda „Deska Sceniczna”): dla aktorki oraz aktora za wyrazistą osobowość aktorską.

Zobacz również