Aktualności

LXIII Walne Zebranie Delegatów ZASP

Dziś odbyło się LXIII Walne Zebranie Delegatów ZASP, w Warszawie, w trybie zdalnym. Podczas Walnego Zebrania głosami delegatów zatwierdzono:
– sprawozdanie finansowe z działalności ZASP za rok 2021
– sprawozdanie z działalności Zarządu Głównego ZASP za rok 2021
– sprawozdanie z działalności Głównej Komisji Rewizyjnej za rok
2021
– sprawozdanie z działalności Sądu Koleżeńskiego za rok 2021
– sprawozdanie z działalności Komisji ds. inkasa i repartycji za
rok 2021
Delegaci udzielili absolutorium członkom Zarządu Głównego ZASP oraz członkom Głównej Komisji Rewizyjnej za rok 2021. Wybrali również biegłego rewidenta.

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej