Aktualności

Nagrody Sekcji Teatrów Muzycznych ZASP

W ostatnim czasie Sekcja Teatrów Muzycznych ZASP przyznała swoje ,,Nagrody Dla Największej Osobowości Artystycznej”.

Podczas X Jubileuszowej Międzynarodowej edycji Konkursu Operetkowo-Musicalowego pod honorowym patronatem Wiesława Ochmana, odbywającego się w Krakowie w dniach 23-27 listopada jej laureatami zostali: Paulina Janczaruk-Czarnecka i Sławomir Naborczyk.

Podczas IX Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju w dniach 24 – 26 listopada 2022 r. Laureatami  nagrody zostali: Magdalena STEFANIAK i Jintang LUO

Podczas IV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „VIVA CALISIA” w odbywającego się w Kaliszu w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2022 r. laureatami nagrody zostali :Li YAO i Mateusz ŁUGOWSKI.

Nagroda ta jest przyznawana w kategorii żeńskiej i męskiej, a wszyscy nagrodzeni zostali zaproszeni do udziału w przyszłorocznym koncercie z okazji Dnia Artysty Śpiewaka

 

Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

fot. Sekcja Teatrów Muzycznych ZASP

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej
Stowarzyszenie Ośrodek Praktyk Choreograficznych oraz Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze zapraszają na Festiwal Tańca Współczesnego “move festival Zielona Góra 2023”.
więcej
Już 10 września o godz. 16.00 na Zamku w Ostromecku odbędzie się koncert „Na skrzydłach miłości” czyli najbardziej znane arie operowe i operetkowe w wykonaniu artystek związanych z Operą Nova w Bydgoszczy: Dariną Gapicz – śpiewaczką operową oraz Marianną Sybiriakovą-Khikhlovską – pianistką.
więcej
Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej poświęcony sztuce tańca hiszpańskiego. Tym razem tematem cyklu są polscy artyści tańca, którzy pokochali taniec hiszpański i prezentowali go na scenach z wielkim powodzeniem, a ich taniec odzwierciedlał ówczesna trendy w sztuce tańca hiszpańskiego.
więcej