Aktualności

Nagrody Związku Artystów Scen Polskich na 12. Forum Młodej Reżyserii w Krakowie

W AST w Krakowie zakończyło się 12. Forum Młodej Reżyserii czyli przeglądu prac studentek i studentów reżyserii, polskich publicznych uczelni teatralnych. Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie w kraju.

Podczas festiwalu wręczone zostały Nagrody Związku Artystów Scen Polskich: dla Najlepszej Aktorki: Agnieszki Sawickiej za rolę w spektaklu „Minuta w ciemności” w reż. Ewy Galicy oraz dla Najlepszej Reżyserki: Anny Obszańskiej za reżyserię spektaklu „Orfeusz”. Nagrody wręczył obecny na forum członek ZG ZASP – Konrad Szczebiot.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

12. Forum Młodej Reżyserii w Krakowie zostało dofinansowane ze środków SKE ZASP.

więcej: http://krakow.ast.krakow.pl/aktualnosci/12-forum-mlodej-rezyserii/

fot. Maja Michnacka

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

Oświadczenie Pełnomocnika ZG ZASP ds. DAW w Skolimowie i Zespołu ds. Wizerunku ZASP.
więcej
W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Sekcji Teatrów Dramatycznych ZASP za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie. Nagrodę wręczyły Panie – Joanna Szuba z Zarządu Sekcji oraz Magdalena Sokołowska – Gawrońska z Oddziału ZASP w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej