Aktualności

Nowy Zarząd Oddziału ZASP w Katowicach

05 grudnia 2021 r. odbyło się Plenarne Zebranie Oddziału ZASP w Katowicach w trybie stacjonarnym. Zebranie miało charakter sprawozdawczo – wyborczy.
W wyniku przeprowadzonych wyborów do Zarządu Oddziału na nową kadencję 2021-2025 wybrani zostali:
Przewodnicząca – Ewa Leśniak
Członkowie Zarządu Oddziału:
 Jolanta Niestrój – Malisz – Wiceprzewodnicząca
Wiesław Sławik – Wiceprzewodniczący
Krystyna Wiśniewska – Skarbnik
Marcin Kędziora – Sekretarz
Dorota Sitek – członek Zarządu
Barbara Szotek-Stonawska – członek Zarządu
Członkami Oddziałowej Komisji Rewizyjnej zostali:
Stefan Szulc
Andrzej Kroczyński
Nowemu Zarządowi Oddziału ZASP w Katowicach i Oddziałowej Komisji Rewizyjnej życzymy dużo siły, wytrwałości i pozytywnej energii do pracy.
DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W tym roku mija 290 rocznica pierwszego wystawienia w Neapolu w roku 1733, opery buffa ”La serva padrona”, najsłynniejszego dzieła G. P. Pergolesiego. Jest to zabawna historia pana terroryzowanego przez pokojówkę, który, mając dosyć kaprysów służącej, postanawia ożenić się, w nadziei, że żona zapanuje nad służbą i przywróci porządek w domu.
więcej
1 grudnia w Klubie Aktora SPATiF w Krakowie w godz. 12.00-20.00 odbędzie się organizowany przez Sekcję Tańca i Baletu ZASP Koncert Taneczny z okazji pierwszego branżowego spotkania teoretyków i krytyków tańca z praktykami tej sztuki.
więcej
W Krakowie zakończyło się 13. Forum Młodej Reżyserii. W tym roku Związek Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie przyznał nagrody w trzech kategoriach, które w imieniu ZG ZASP wręczyli : wiceprezes ZG ZASP – Krzysztof Górecki oraz członek Oddziału ZASP w Krakowie – Sławomir Sośnierz.
więcej
27 października 2023 o godzinie 19.00, w galerii Dom ze Sztuką w Warszawie w Centrum Praskim KONESER (przy Placu Konesera) odbył się wernisaż wystawy „Caravaggio- Sztuka umierania, narodzin i trwania”.
więcej
Pamiętamy…
więcej
Napięta sytuacja między Zespołem a Dyrekcją Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, zaistniała również na tle niezadawalającej wysokości wynagrodzeń dla artystów i pozostałych pracowników teatru, stała się powodem wizyty prezesa ZASP, Krzysztofa Szustera, który podjął się próby negocjacji pomiędzy stronami konfliktu.
więcej