Aktualności

Nowy Zarząd Sekcji Estrady ZASP – wybrany!

18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.

Zebraniu przewodniczył, wybrany przez zgromadzonych członków Sekcji, Ryszard Rembiszewski.

Z przewodniczenia Sekcji zrezygnował Zbigniew Rymarz. Wobec powyższego członkowie Sekcji, uczestniczący w Zebraniu, przegłosowali odwołanie całego dotychczasowego Zarządu i powołanie jego nowego składu.

W głosowaniu tajnym, na przewodniczącą Sekcji jednogłośnie została wybrana Iwona Wujastyk.

Członkami Zarządu zostali: Zbigniew Rymarz, Marek Fijałkowski, Andrzej Dyszak, Roma Buharowska i Krystyna Jędrzejecka.

Nowo wybranemu Zarządowi gratulujemy, życząc udanych realizacji nowych pomysłów i kontynuacji dobrych tradycji Sekcji.

fot. Maria Wilma-Hinz

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej
Stowarzyszenie Ośrodek Praktyk Choreograficznych oraz Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze zapraszają na Festiwal Tańca Współczesnego “move festival Zielona Góra 2023”.
więcej