Aktualności

Współpraca z Bemowskim Centrum Kultury

W siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury w Warszawie została podpisana umowa o współpracy między Centrum a ZASP.

W ramach tej umowy strony zobowiązują się m.in do:

  • wspólnej realizacji pojedynczych i cyklicznych wydarzeń kulturalnych,
  • realizacji projektów artystycznych, społecznych i edukacyjnych dotyczących kultury i sztuki, realizowanych z inicjatywy obu Stron, dla członków Stowarzyszenia ZASP oraz mieszkańców dzielnicy Bemowo jak również mieszkańców m.st. Warszawy i całej Polski ( w tym Członków ZASP z terenu całej Polski). Mamy nadzieję, że współpraca w obu przypadkach będzie początkiem wielu wspólnych przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych.

 

więcej o Bemowskim Centrum Kultury
bemowskie.pl

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej