Kontakt

Kontakt

Biuro ZASP

ul. Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa

Biuro czynne:
pon. – pt.
9.00 – 17.00

Dyrektor Generalny Biura ZASP
Andrzej Gajewski

Dyrektor ds. organizacyjnych
Bogumiła Grzesiczak-Choińska

Sekretariat Biura ZASP
Alicja Patora-Goller
tel. 22 696 79 00
e-mail: zasp@zasp.pl

Specjalista ds. członkowskich
Maria Wilma-Hinz
tel: 22 696 79 61
e-mail: m.wilma@zasp.pl

Kancelaria OZZ

Specjalista ds. współpracy z organami władz w ZASP w zakresie repartycyjnym
Agnieszka Kahl
tel. 22 696 79 22
e-mail: a.miller@zasp.pl

Specjalista ds. sekretariatu w zakresie repartycyjnym
Jolanta Płosarek
tel. 22 696 79 45
e-mail: j.plosarek@zasp.pl

Zespół ds. uprawnionych

Specjalista ds. komunikacji z uprawnionymi
Klaudia Powała
tel. 22 696 79 12
e-mail: k.powala@zasp.pl

Specjalista ds. komunikacji z uprawnionymi
Magdalena Kowalewska
tel. 22 696 79 13
e-mail: m.kowalewska@zasp.pl

Zespół ds. komunikacji

Specjalista ds. informacji
Jarosław Prytycki
e-mail: j.prytycki@zasp.pl

Kontakt z mediami
Julia Bromberek
tel. 660 454 690
e-mail: j.bromberek@zasp.pl

Dział Inkasa i Repartycji

Dział Inkasa i Repartycji działa od 1995 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na zbiorowe zarządzanie prawami pokrewnymi (wykonawczymi) przede wszystkim aktorów, solistów-śpiewaków, tancerzy, reżyserów teatralnych oraz radiowych i reżyserów dźwięku, a także scenografów. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, w internecie, na kasetach VCD, DVD oraz na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 30
e-mail: repartycja@zasp.pl

Kierownik Działu Inkasa i Repartycji
Anna Mielcarz
tel. 22 696 79 31
e-mail: a.mielcarz@zasp.pl

Specjaliści ds. Repartycji
Katarzyna Brzyska
tel. 22 696 79 32
e-mail: k.brzyska@zasp.pl

Iwona Stańczuk
tel. 22 696 79 33
e-mail: i.stanczuk@zasp.pl

Dział księgowości i administracji

tel. 22 696 79 80
e-mail: finanse@zasp.pl

Główna Księgowa ZASP
Barbara Kędzierska
tel. 22 696 79 81
e-mail: b.kedzierska@zasp.pl

Specjalista ds. księgowości
Elżbieta Czarnocka
tel: 22 696 79 82
e-mail: e.czarnocka@zasp.pl

Specjalista ds. księgowości
Monika Koszałka
tel: 22 696 79 83
e-mail: m.koszałka@zasp.pl

Płace i tantiemy

tel. 22 69 679 40
e-mail płace: place@zasp.pl
e-mail tantiemy: i.fabisiewicz@zasp.pl

Specjalista ds. płac
Magdalena Radgowska
tel. 22 696 79 41
e-mail: m.radgowska@zasp.pl

Specjalista ds. tantiem
Iwona Fabisiewicz
tel: 22 696 79 42
e-mail: i.fabisiewicz@zasp.pl

Kasa ZASP

Bronisława Talarek
tel: 22 696 79 77
e-mail: b.talarek@zasp.pl

Kierownik administracji

Roman Sieńkowski
tel: 22 696 79 71
e-mail: r.sienkowski@zasp.pl

Dział Repartycji - Dubbing

Dział Dubbingu działa od 1997 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na ochronę praw pokrewnych (wykonawczych) przede wszystkim aktorów oraz wykonawców ról wokalnych w filmach i serialach z dubbingiem. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, w zakresie dubbingu są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, na kasetach, VCD, DVD i na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 50
e-mail: dubbing@zasp.pl

Kierownik Działu Repartycji – Dubbing

Maria Glapińska

tel.: 22 696 79 51
e-mail: m.glapinska@zasp.pl

Specjalista ds. dubbingu
Anna Tokarska
tel. 22 696 79 53
e-mail: a.tokarska@zasp.pl

Numery kont bankowych

Poniżej udostępniamy Państwu numery kont bankowych do wpłacania składek członkowskich oraz kasy pogrzebowej. Bardzo prosimy o wpłaty na konta Oddziałów do których Państwo należą.

Warszawa – PKO B.P.
78 1020 1026 0000 1802 0386 9823

Kraków – Pekao S.A.
32 1240 4722 1111 0000 4852 0054

Lublin – Bank Pekao S.A.
02 1240 5497 1111 0000 5003 0073

Wrocław – PKO BP IV O/WROCŁAW
14 1020 5242 0000 2302 0161 6473

Szczecin – PEKAO S.A. I/O SZCZECIN
72 1240 3813 1111 0000 4375 5956

Katowice – PKO BP II O/Katowice
82 1020 2313 0000 3402 0019 6972

Gdańsk – MILLENIUM
41 1160 2202 0000 0000 5248 0752

Bydgoszcz-Toruń – Santander Bank Polska S.A.
91 1090 1506 0000 0001 0723 3010

Łódź – PKO BP O/Łódź
23 1020 3352 0000 1902 0189 1506

Poznań – PKO BP I O/POZNAŃ
65 1020 4027 0000 1402 0381 6402

Inspektor ochrony danych

By nadzorować sprawy związane z ochroną danych osobowych oraz udzielać Państwu szczegółowych informacji wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jego obowiązki pełni pan Damian Grodziński. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z inspektorem pisząc na adres naszej siedziby:

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Inspektor ochrony danych
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
lub drogą mailową na adres: iod@zasp.pl