Aktualności

Agnieszka Makówka odznaczona brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

W miniony poniedziałek w Teatrze „Logos” w Łodzi, po znakomitym spektaklu „Gorzkie żale/świt” w reż. Joanny Gerigk, prezes ZASP – Krzysztof Szuster wręczył brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” grającej w spektaklu aktorce, członkini Oddziału ZASP w Łodzi – Agnieszce Makówce. Medal został nadany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Prof. Piotra Glińskiego.

Na spektaklu obecni byli również przyjaciele z Oddziału ZASP w Łodzi. Odznaczonej artystce serdecznie gratulujemy!!!

fot. foto. Oddział ZASP w Łodzi

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej