Search
Generic filters
Aktualności

Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej dofinansowany ze środków SKE ZASP

Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej poświęcony sztuce tańca hiszpańskiego. Tym razem tematem cyklu są polscy artyści tańca, którzy pokochali taniec hiszpański i prezentowali go na scenach z wielkim powodzeniem, a ich taniec odzwierciedlał ówczesna trendy w sztuce tańca hiszpańskiego.

Trzy odcinki  poświęcone kolejno: Leonowi Wójcikowskiemu, Natalii Lerskiej i Teresie Kujawie.

autorka: Małgorzata Matuszewska – tancerka i choreograf, specjalistka tańca hiszpańskiego, jedna z pionierek tańca flamenco w Polsce.

Cykl został dofinansowany ze środków SKE Związku Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie.
Patronat medialny objął magazyn TANIEC.

Cykl został zrealizowany we współpracy z Centrum ŁOWICKA oraz Fundacją Tradycji i Transformacji Sztuki

INAUGURACJA
17.09.2023 godz.18.00 – 19.00 – Centrum Łowicka ul. Łowicka 21 Warszawa

Wstęp Wolny – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – rezerwacja miejsc drogą mailową na adres: fundacja@danza.pl

PREMIERA PIERWSZEGO ODCINKA

24 września 2023r

na kanale YouTube MARGARITA Małgorzata Matuszewska

fot. materiały promocyjne

Zobacz również

Zapraszamy do nadsyłania artykułów do 25. numeru pisma: SCENY POLSKIE
Międzynarodowy Dzień Tańca – Apel ZASP
1,5% Podatku dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie
Mój głos. Moja własność. Twórca to nie algorytm! Technologia AI z zasadami – Koalicja w obronie aktorów głosowych i dubbingowych oraz lektorów
Odpowiedź ZASP w sprawie Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich
KASA ZASP NIECZYNNA
Tomasz Gęsikowski z Glorią Artis ✨
Życzenia Wielkanocne
Praca Biura ZASP 3 kwietnia 2026
Hugo Tarres z Nagrodą im. Andrzeja Nardellego
Sceny Polskie nr 24
Życzenia Zarządu Głównego ZASP z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru