Aktualności

Koncerty z cyklu ZASP MŁODYCH – W KRĘGU MUZYKI I LITERATURY POLSKIEJ w większości sfinansowane ze środków Związku Artystów Scen Polskich – Program kultura

Związek Artystów Scen Polskich- Stowarzyszenie Oddział Bydgoszcz/Toruń zaprasza na pierwszy z cyklu dwóch koncertów: ZASP Młodych – W kręgu muzyki i literatury polskiej.
Wystąpią:
Hanna Okońska – sopran
Paulina Dybowska – mezzosopran
Łukasz Ratajczak – tenor
Anna Bobrowska – taniec
Wiktor Dieriewianko – taniec
Artur Pilch – fortepian
Aneta Nurcek – recytacja oraz prowadzenie koncertu oraz studentki Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy:
Natalia Bukowska – sopran
Maria Michniewicz – sopran
Sala Rotundowa Pałacu w Lubostroniu 13.08.2023 godz. 17.00
Wstęp wolny!
Projekt w większości sfinansowany ze środków Związku Artystów Scen Polskich – Program kultura.
fot. Oddział ZASP Bydgoszcz/Toruń
DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej