Aktualności

„Mikołajki” w Klubie Aktora SPATiF-ZASP w Krakowie

Jak co roku mniej więcej o tej porze Oddział ZASP w Krakowie zaprosił najmłodszych do Klubu Aktora SPATiF, tym razem dzieci z Domu Dziecka, którymi opiekują się Siostry Św. Wincentego a Paulo w Krakowie.
Było świątecznie i bajkowo. Zanim pojawił się długo wyczekiwany Pan z białą brodą, podano szarlotkę a aktor – Rafał Sadowski poprowadził specjalnie na ten dzień przygotowane warsztaty – czym od razu zjednał sobie sympatię najmłodszych. Dzieci czekając na Mikołaja zajadały się pizzą, która mimo, że była pyszna to i tak nie powstrzymała myśli o tym, co kryją pięknie zapakowane prezenty pod choinką. Po krótkiej chwili dotarł więc i On – Święty Mikołaj.  Radość najmłodszych była ogromna, tym bardziej, że każde z dzieci wcześniej napisało specjalny list do świętego. Nic jednak by się nie udałoby, gdyby nie jego cudowni pomocnicy, którym w imieniu wszystkich Dzieci, z serca Dziękujemy!
fot. Oddział ZASP w Krakowie

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej
Stowarzyszenie Ośrodek Praktyk Choreograficznych oraz Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze zapraszają na Festiwal Tańca Współczesnego “move festival Zielona Góra 2023”.
więcej
Już 10 września o godz. 16.00 na Zamku w Ostromecku odbędzie się koncert „Na skrzydłach miłości” czyli najbardziej znane arie operowe i operetkowe w wykonaniu artystek związanych z Operą Nova w Bydgoszczy: Dariną Gapicz – śpiewaczką operową oraz Marianną Sybiriakovą-Khikhlovską – pianistką.
więcej
Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej poświęcony sztuce tańca hiszpańskiego. Tym razem tematem cyklu są polscy artyści tańca, którzy pokochali taniec hiszpański i prezentowali go na scenach z wielkim powodzeniem, a ich taniec odzwierciedlał ówczesna trendy w sztuce tańca hiszpańskiego.
więcej