Aktualności

Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej dofinansowany ze środków SKE ZASP

Nowy cykl programu kulturalnego “Taniec nie zna granic” Małgorzaty Matuszewskiej poświęcony sztuce tańca hiszpańskiego. Tym razem tematem cyklu są polscy artyści tańca, którzy pokochali taniec hiszpański i prezentowali go na scenach z wielkim powodzeniem, a ich taniec odzwierciedlał ówczesna trendy w sztuce tańca hiszpańskiego.

Trzy odcinki  poświęcone kolejno: Leonowi Wójcikowskiemu, Natalii Lerskiej i Teresie Kujawie.

autorka: Małgorzata Matuszewska – tancerka i choreograf, specjalistka tańca hiszpańskiego, jedna z pionierek tańca flamenco w Polsce.

Cykl został dofinansowany ze środków SKE Związku Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie.
Patronat medialny objął magazyn TANIEC.

Cykl został zrealizowany we współpracy z Centrum ŁOWICKA oraz Fundacją Tradycji i Transformacji Sztuki

INAUGURACJA
17.09.2023 godz.18.00 – 19.00 – Centrum Łowicka ul. Łowicka 21 Warszawa

Wstęp Wolny – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – rezerwacja miejsc drogą mailową na adres: fundacja@danza.pl

PREMIERA PIERWSZEGO ODCINKA

24 września 2023r

na kanale YouTube MARGARITA Małgorzata Matuszewska

fot. materiały promocyjne
DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Związku Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej
Projekt warsztatów castingowych w Poznaniu jest praktyczną nauką samodzielnego tworzenia artystycznych materiałów audiowizualnych służących do prezentacji warsztatu aktorskiego uczestników dla reżyserów filmów fabularnych, seriali, teatrów telewizji oraz spektakli teatralnych.
więcej