Aktualności

40-lecie pracy artystycznej Niko Niakasa

W Teatrze Muzycznym w Toruniu odbyła się niezwykła premiera „Kontrabasisty” na podstawie tekstu Patricka Süskinda w reżyserii Jacka Bończyka. Monodram ten, to wyjątkowy pokaz umiejętności Niko Niakasa, który obchodzi dziś swoje 40-lecie pracy artystycznej.
Z tej okazji obecni na widowni, członek Zarządu Głównego ZASP – Maciej Makowski odczytał list prezesa ZASP-Krzysztofa Szustera a przewodnicząca Oddziału ZASP w Toruniu – Teresa Stępień-Nowicka wręczyła bukiet kwiatów od całego oddziału.
Dostojnemu Jubilatowi życzymy jeszcze wielu wspaniałych ról i mnóstwa pozytywnej energii w życiu i na scenie!!!

 

fot. Marcin Sosiński

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

Zarząd Główny ZASP ustalił termin Zwyczajnego LXIV Walnego Zebrania Delegatów ZASP na dzień 19-20 czerwca 2023 roku.
więcej
Nagrodę im. Andrzeja Nardellego, za najlepszy debiut aktorski w teatrach dramatycznych, Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP przyznaje od sezonu 1998/1999. Tradycyjnie już zwracam się do dyrektorów teatrów z prośbą o wskazanie kandydatów do tej prestiżowej Nagrody wraz z krótkim uzasadnieniem.
więcej
Orędzie Prezesa ZASP – Krzysztofa Szustera z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru 2023.
więcej
Tegoroczne obchody Światowego Dnia Lalkarstwa, odbyły się, z racji setnej rocznicy urodzin Adama Kiliana, scenografa związanego z tą sceną, w warszawskim Teatrze Lalka
więcej
Informujemy, że Zarząd Główny ZASP, w oparciu o Regulamin Nagrody im. Leona Schillera, nie przyznał Nagrody w roku 2023 za rok 2022.
więcej
Odszedł Waldemar Wilhelm – aktor, reżyser, pedagog na Wydziale Lalkarskim warszawskiej PWST im. A. Zelwerowicza, wykładowca i dziekan na Wydziale Aktorskim w PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi. W latach 1975-76 reżyser w Teatrze im. Węgierki w Białymstoku, dyrektor teatrów: im. Bogusławskiego w Kaliszu (1977-80), Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi (1993-2009).
więcej