Aktualności

40-lecie pracy artystycznej Niko Niakasa

W Teatrze Muzycznym w Toruniu odbyła się niezwykła premiera „Kontrabasisty” na podstawie tekstu Patricka Süskinda w reżyserii Jacka Bończyka. Monodram ten, to wyjątkowy pokaz umiejętności Niko Niakasa, który obchodzi dziś swoje 40-lecie pracy artystycznej.
Z tej okazji obecni na widowni, członek Zarządu Głównego ZASP – Maciej Makowski odczytał list prezesa ZASP-Krzysztofa Szustera a przewodnicząca Oddziału ZASP w Toruniu – Teresa Stępień-Nowicka wręczyła bukiet kwiatów od całego oddziału.
Dostojnemu Jubilatowi życzymy jeszcze wielu wspaniałych ról i mnóstwa pozytywnej energii w życiu i na scenie!!!

 

fot. Marcin Sosiński

Galeria zdjęć

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

Oświadczenie Pełnomocnika ZG ZASP ds. DAW w Skolimowie i Zespołu ds. Wizerunku ZASP.
więcej
W Tarnowie dobiegł końca XXVII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA 2023. Miło nam poinformować, że tegoroczną Nagrodę ALE AKTOR ! Sekcji Teatrów Dramatycznych ZASP za najciekawszą kreację komediową otrzymał – Patryk Szwichtenberg z Teatru Bagatela w Krakowie. Nagrodę wręczyły Panie – Joanna Szuba z Zarządu Sekcji oraz Magdalena Sokołowska – Gawrońska z Oddziału ZASP w Krakowie.
więcej
Od dziś obowiązują nowe regulaminy funduszu SKE ZASP w programach: socjalnym, kulturalnym i edukacyjnym. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi regulaminami dostępnymi na stronie ZASP w zakładce SKE.
więcej
Tytuł Mecenasa Kultury za przychylność i wsparcie, za zaufanie i nieustającą życzliwość oraz obecność w polskiej kulturze teatralnej, otrzymaliśmy od dyrektora Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Zbigniewa Prażmowskiego, podczas VI Festiwalu małych Prapremier.
więcej
18 września 2023 roku odbyło się, zwołane przez Zarząd Główny ZASP Uchwałą Nr 327/2023 z dnia 31 lipca 2023, Plenarne Zebranie Nierepartycyjnej Sekcji Estrady.
więcej
We wtorek, 12 września 2023 roku, dokładnie w 50 rocznicę założenia Polskiego Teatru Tańca, w jego nowej siedzibie przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu.
więcej