Aktualności

Nowy Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku

Dnia 6 grudnia 2021 roku na Zebraniu Zarządu Oddziału ZASP w Gdańsku ukonstytuowały się nowe władze oddziału oraz oddziałowej komisji rewizyjnej.

Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku:

Przewodnicząca – Małgorzata Talarczyk
Wiceprzewodnicząca – Marzena Szczepaniak-Prochacka
Skarbnik – Mariola Violetta Seremak -Jankowska
Pełnomocnik ds. Klubu Aktora  – Jerzy Gorzko

Członkowie: Maria Wit-Godwod, Hanna Miśkiewicz

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Andrzej Żak
Członkowie Oddziałowej Komisji Rewizyjnej – Agnieszka Kaczor, Zbigniew Olszewski

Nowemu Zarządowi Oddziału ZASP w Gdańsku i Oddziałowej Komisji Rewizyjnej życzymy dużo siły, wytrwałości i pozytywnej energii do pracy.

 

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

W tym roku mija 290 rocznica pierwszego wystawienia w Neapolu w roku 1733, opery buffa ”La serva padrona”, najsłynniejszego dzieła G. P. Pergolesiego. Jest to zabawna historia pana terroryzowanego przez pokojówkę, który, mając dosyć kaprysów służącej, postanawia ożenić się, w nadziei, że żona zapanuje nad służbą i przywróci porządek w domu.
więcej
1 grudnia w Klubie Aktora SPATiF w Krakowie w godz. 12.00-20.00 odbędzie się organizowany przez Sekcję Tańca i Baletu ZASP Koncert Taneczny z okazji pierwszego branżowego spotkania teoretyków i krytyków tańca z praktykami tej sztuki.
więcej
W Krakowie zakończyło się 13. Forum Młodej Reżyserii. W tym roku Związek Artystów Scen Polskich ZASP-Stowarzyszenie przyznał nagrody w trzech kategoriach, które w imieniu ZG ZASP wręczyli : wiceprezes ZG ZASP – Krzysztof Górecki oraz członek Oddziału ZASP w Krakowie – Sławomir Sośnierz.
więcej
27 października 2023 o godzinie 19.00, w galerii Dom ze Sztuką w Warszawie w Centrum Praskim KONESER (przy Placu Konesera) odbył się wernisaż wystawy „Caravaggio- Sztuka umierania, narodzin i trwania”.
więcej
Pamiętamy…
więcej
Napięta sytuacja między Zespołem a Dyrekcją Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, zaistniała również na tle niezadawalającej wysokości wynagrodzeń dla artystów i pozostałych pracowników teatru, stała się powodem wizyty prezesa ZASP, Krzysztofa Szustera, który podjął się próby negocjacji pomiędzy stronami konfliktu.
więcej