Aktualności

Nowy Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku

Dnia 6 grudnia 2021 roku na Zebraniu Zarządu Oddziału ZASP w Gdańsku ukonstytuowały się nowe władze oddziału oraz oddziałowej komisji rewizyjnej.

Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku:

Przewodnicząca – Małgorzata Talarczyk
Wiceprzewodnicząca – Marzena Szczepaniak-Prochacka
Skarbnik – Mariola Violetta Seremak -Jankowska
Pełnomocnik ds. Klubu Aktora  – Jerzy Gorzko

Członkowie: Maria Wit-Godwod, Hanna Miśkiewicz

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Andrzej Żak
Członkowie Oddziałowej Komisji Rewizyjnej – Agnieszka Kaczor, Zbigniew Olszewski

Nowemu Zarządowi Oddziału ZASP w Gdańsku i Oddziałowej Komisji Rewizyjnej życzymy dużo siły, wytrwałości i pozytywnej energii do pracy.

 

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki kierujemy do wszystkich muzyków, chórzystów, animatorów imprez muzycznych oraz nauczycieli i uczniów muzyki życzenia wielu osiągnięć artystycznych, siły twórczej i wielu spotkań z melomanami na koncertach. Zarząd Oddziału ZASP we Wrocławiu
więcej
Dzisiaj, w obecności rodziny, bliskich, przyjaciół, sympatyków artysty oraz Pocztu sztandarowego ZASP, towarzyszyliśmy w ostatniej drodze Franciszka Pieczki, którego w imieniu Stowarzyszenia pożegnał jego były prezes i Przewodniczący Kapituły Członków Zasłużonych, Krzysztof Kumor.
więcej
25 września Teatr Lalki i Aktora w Łomży obchodził trzydziestolecie istnienia. Uroczystość uświetniła premiera spektaklu „Jaś i Małgosia 2.0” w reżyserii Agnieszki Błaszczak.
więcej
24 września w Tarnowie rozpoczyna się XXVI Festiwal Komedii TALIA. Wydarzeniem otwierającym Festiwal będzie wystawa prac Andrzeja Mleczki, festiwal zakończy koncert Stanisławy Celińskiej, który odbędzie się na Dużej Scenie Teatru 1 października. Wybór najlepszego spektaklu zostanie powierzony profesjonalnemu jury, które zadecyduje o przyznaniu statuetki Talii.
więcej
Teatr Śląski w Katowicach uczcił ostatnio jubileusze dwóch znakomitych aktorek. Bogumiła Murzyńska-Głybin, obchodząca sześćdziesięciolecie pracy artystycznej, odebrała gratulacje po spektaklu „Rosemary” Magdy Fertacz, w reżyserii Wojciecha Farugi.
więcej
Teatr Tęcza w Słupsku obchodzi Jubileusz 75-lecia, czemu towarzyszy zainaugurowany I Festiwal Plastyki Teatrów Lalki i Formy Słupsk-Ustka 2022.
więcej