Search
Generic filters

Aktualności

Nowy Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku

Dnia 6 grudnia 2021 roku na Zebraniu Zarządu Oddziału ZASP w Gdańsku ukonstytuowały się nowe władze oddziału oraz oddziałowej komisji rewizyjnej.

Zarząd Oddziału ZASP w Gdańsku:

Przewodnicząca – Małgorzata Talarczyk
Wiceprzewodnicząca – Marzena Szczepaniak-Prochacka
Skarbnik – Mariola Violetta Seremak -Jankowska
Pełnomocnik ds. Klubu Aktora  – Jerzy Gorzko

Członkowie: Maria Wit-Godwod, Hanna Miśkiewicz

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Andrzej Żak
Członkowie Oddziałowej Komisji Rewizyjnej – Agnieszka Kaczor, Zbigniew Olszewski

Nowemu Zarządowi Oddziału ZASP w Gdańsku i Oddziałowej Komisji Rewizyjnej życzymy dużo siły, wytrwałości i pozytywnej energii do pracy.

 

DRUKUJ
Udostępnij

Zobacz również

Odbyły się wybory do Zarządu Sekcji Teatrów Dramatycznych. Do Zarządu zostali wybrani: przewodniczący – Andrzej Chichłowski, członkowie: Magdalena Pawelec, Anna Szczerbińska, Joanna Szuba. Nowemu Zarządowi życzymy dużo pozytywnej energii do pracy na rzecz naszego stowarzyszenia!
więcej
Jerzy Trela, mistrz, wspaniały aktor, pedagog a przede wszystkim nieprzyzwoicie skromny Człowiek, Przyjaciel. Można by o nim mówić wiele, jednak to zawsze byłoby zbyt mało.
więcej
W aktorstwie umiejętnie portretował człowieka, był równie znakomity kreując bohatera romantycznego, jak błazna, postać dramatyczną, czy komiczną. (…)
więcej
Od soboty 21 maja 2022 będzie się działo w Teatrze Lalek Banialuka w Bielsku-Białej. Tradycyjnym pochodem z lalkami rozpoczyna się 29. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej. To święto teatru wraca po pandemicznej przerwie z co najmniej potrójną siłą. ZASP objął festiwal swoim patronatem.
więcej
21 maja 2022 o godz. 16.00 i 19.00 zapraszamy do Opery Krakowskiej na Art/ Dance/ Fashion/ Life, spektakl zainspirowany światem mody, popularnymi trendami muzycznymi oraz młodzieżowymi refleksjami na temat stylu życia. ZASP objął patronatem honorowym to wydarzenie.
więcej
Zarząd Główny ZASP podjął uchwałę (Uchwała Nr 102/2022 z dnia 16 maja 2022 roku) o ustaleniu terminu Zwyczajnego LXIII Walnego Zebrania Delegatów ZASP na dzień 22 czerwca 2022 roku. Zarząd Główny ZASP ustalił, że Zwyczajne LXIII Walne Zebranie Delegatów ZASP odbędzie się w trybie zdalnym tj. przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.
więcej
Kontakt

Sekretariat Biura ZASP

Jarosław Prytycki
+48 22 696 79 00
E-mail: zasp@zasp.pl

Adres

Al. Ujazdowskie 45

00-536 Warszawa
Biuro czynne:
pon. – pt. 9.00 – 17.00

Copyright © 2021 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design